Дебати відбулися - перші враження

Можемо з полегшенням сказати - дебати відбулися :)  
Ну що ж - оперативно ділимося своїми спостереженнями та враженнями від події. 
Першою виступила Наталія Хоменко із презентацією  дослідження 
PRAVDA Research


  Наталія проводить презентацію дослідження
 
Отже, про що говорить дослідження? Загалом - роботодавці зацікавлені в талановитих співробітниках і готові давати за це достойну винагороду та перспективи росту, студенти ж, часто, неправильно оцінюють свої можливості у компанії або неправильно себе позиціонують. Молодим спеціалістам варто показувати роботодавцям вміння навчатися та бажання розвиватися, і досвід роботи - далеко не головне для роботодавця при прийомі на роботу. 

Натомість основна порада роботодавям - пояснювати потенційним співробітникам за яких умов вони будуть платити більше ніж складає базова ставка. Власне, про ці та інші питання можна дізнатися більш детально із самої презентації.


Pravda Reseach
View SlideShare presentation or Upload your own


/для перегляду використовуйте опцію full screen, так краще видно текст/

Результати дослідження викликали чималий резонанс в аудиторії та багато коментарів. Виникло питання: а хто саме відвідує ярмарки вакансій та інші заходи для пошуку роботи? Логічно, що це найбільш активні люди, але не можна вважати цю частину студентів повністю репрезентативною групою. Це стосується зокрема і територіального поділу (певні відмінності в регіонах), і “якісної” диференціації. Тобто, дослідження фактично показує ситуацію в Києві, і серед найбільш активної частини студентів. 7 коментарів:

  Анонім

25 вересня 2008 р. о 07:48

по-моему, получился замечательный ивент

  Анна

25 вересня 2008 р. о 08:01

можу сказати, що дуже корисно проводити такі заходи, але більш масштабно, за участі більшої кількості студентів... тому що ніхто (із власного досвіду) не скаже при співбесіді все те, що казали на дебатах з боку роботодавців. також почула досить багато цікавої інформації, навіть як для людини, яка вже пройшла через проблему відсутності досвіду у роботі.

  Катерина Холодило

25 вересня 2008 р. о 08:15

а хто анонім :)?

  Катерина Холодило

25 вересня 2008 р. о 08:16

Так, наступного разу залучимо студентів з регіонів - цікаво дізнатися ситуацію там!

  shredingerz_cat

25 вересня 2008 р. о 09:02

Аноним - Валерий :)

  Катерина Холодило

25 вересня 2008 р. о 09:16

2 shredingerz_cat:
Тобто Валерії - це ви?

  shredingerz_cat

25 вересня 2008 р. о 16:19

2 катерина холодило:
Саме так :)